مقالات

صندلی راد سیستم صندلی راد سیستم on1/22/2018 5:33:19 PM N/A

صندلی راد سیستم

راد سیستم برند مشهور ایرانی است که در زمینه‌ی تولید محصولات اداری فعالیت میکند. امروزه مبلمان اداری ارتباط تنگاتنگی با سلامتی عوامل کار و بهره وری دارد. .وقتی بیشترین زمان روز را  پشت میز کار خود میگذرانید، باید از یک صندلی راحت و استاندارد استفاده کنید،  برند مشهوری که در زمینه‌ی تولید محصولات اداری وجود دارد شرکت راد سیستم است.

شرکت راد سیستم فعالیت اولیه خود را با نام‌های دیگری از سال 1327 آغاز کرده است و در گذر زمان و با کسب تجربیات با ارزش به پله‌های بالای موفقیت رسیده است که امروز یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده‌ی مبلمان و صندلی اداری در کشور است. محصولات این شرکت با مجوز از سازمان استاندارد تولید می‌شوند و دوام چرخ‌های گردان، استحکام پایه، استحکام پشتی، پایداری به سمت جلو و تمام قسمت‌های مختلف صندلی تحت آزمون‌های سنجش دوام و استحکام قرار می‌گیرند. با استفاده از این صندلی برای کارمندان و پرسنل علاوه بر جلوگیری مقطعی از خستگی آن‌ها و پایین آمدن بازدهی، در دراز مدت هم از مشکلات مربوط به ستون فقرات و کمر جلوگیری خواهد شد.

شرکت تولیدی راد سیستم، در سال 1327 فعالیت خود را با نام مبلمان مینا آغاز کرد. پس از کسب یک دوره تجربیات با ارزش در سال 1358 با نام تجاری صنایع چوبی توتن به عنوان تولید کننده‌ی لوازم اداری ادامه‌ی فعالیت داد و سپس در سال 1368 دامنه‌ی فعالیت حرفه‌ای خود را با تولیدات انبوه با نام کنونی راد سیستم وسعت داد. شرکت راد سیستم در حال حاضر در یک فضای تولیدی ده هزار متری، به وسیله‌ی ماشین‌آلات پیشرفته محصولات خود را با کیفیتی منطبق با اصول استاندارد، ارائه می‌دهد. در جهت ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت و بر اساس ویراش جدید استاندارد، این شرکت مفتخر به کسب گواهینامه‌های زیر می‌باشد. سیستم مدیریت کیفیت، شرکت راد سیستم را مبتنی بر استاندارد ISO9001:2008 در دامنه‌ی کاربرد، طراحی و تولید صندلی‌های اداری مورد ممیزی مراقبتی توسط آن اداره قرار گرفته است. کسب مجوز از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در تولید صندلی اداری گردان. لازم به ذکر است، این شرکت تنها نماینده‌ی انحصاری شرکت استابیلوس در تولید جک‌های گازی در ایران می‌باشد.

 

یکی از محصولاتی که راد سیستم عرضه نموده صندلی مدل «M460R» میباشد. این صندلی که نوع فریم‌اش فلزی، فریم کفی آن از چوب و جنس پایه‌اش از آهن است قابلیت تنظیم پشتی صندلی و ارتفاع را دارد، یکی از پرفروش ترین مدلهای صندلی اداری راد سیستم است. جنس روکش این صندلی از چرم مصنوعی است. صندلی های راد سیستم را می‌توان با توجه به قد افراد به راحتی و بدون نیاز به آچار خاصی تنظیم کرد ولی با این حال محدودیت خاصی در میزان ارتفاع دارد که حداکثر ارتفاع آن 58 سانتی‌متر و حداقل ارتفاعی که می‌تواند داشته باشد 46.5 سانتی‌متر از سطح زمین است. دسته‌های کناری این صندلی را نیز می‌توان با توجه به راحتی کاربر تنظیم کرد. صندلی‌های اداری ممکن است پشت گردنی پیوسته یا دو تکه داشته باشند که پشت گردنی این مدل راد سیستم از نوع پیوسته است. وجود پنج چرخ این صندلی باعث شده بتوان به راحتی و بدون ایجاد صدا جابجا شد و با توجه به قابلیت انعطاف پذیری پشتی از صاف نشستن کاذب که به ستون فقرات صدمه می‌زند جلوگیری شود.

 

صندلی اداری راد سیستم مدل M460R

همچنین شرکت راد سیستم در زمینه تولید صندلی مدیریتی نیز فعالیت و مدلهای متونعی را تولید نموده است. صندلی مدیریتی راد سیستم مدل «M436» با طراحی ارگونومیک و کیفیت ساخت عالی برای مدیران ادارت و شرکتها کاربرد بسیار دارد. این محصول دارای فریم پشتی و کفی از جنس چوب بوده و با پایه فلزی بسیار مقاوم خواهد بود. فوم به کار رفته برای ساخت این صندلی از نوع گرم بوده که با چرم مصنوعی روکش شده است. این مدل از محصولات راد سیستم با وجود جک در زیر کفی صندلی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع تا حداکثر 58 سانتی‌متر و حداقل 47 سانتی‌متر است. پایه فلزی و دارا بودن 5 چرخ کمک می‌کند که به هر طرفی که تمایل دارید صندلی را حرکت داده و قابلیت چرخش 360 درجه از دیگر ویژگی‌های صندلی راد سیستم است. پشتی صندلی با انعطاف مناسبی که دارد، قابل تنظیم بوده و در هنگام نشستن مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. استفاده از صندلی‌های غیراستاندارد باعث می‌َشود که در کوتاه‌ترین زمان دچار مشکلات جدی در ناحیه ستون  فقرات و مفاصل شوید. پس با استفاده از محصولات استاندارد همانند صندلی های اداری راد سیستم سلامت خود را بیمه کرده و تناسب اندام را خفظ کنید. با وجود پشتی گردن تمام سطح پشت شما دارای تکیه‌گاه بوده و در وضعیت بسیار مناسبی قرار خواهد داشت.

 

صندلی مدیریتی راد سیستم مدل M436

یکی دیگر از مدلهای مبتکرانه راد سیستم صندلی مدل «M435» میباشد. این محصول در زمره‌ی صندلی‌های مدیریتی قرار می‌گیرد. تکیه گاه صندلی مطابق با شکل S مانند ستون مهره است که در قسمت کمر کمی تورفتگی دارد تا فاصله‌ی بین کمر و صندلی پوشانده شود. این صندلی برای نشستن‌های طولانی‌مدت مناسب است که به دلیل داشتن پشتی گردن، از مشکلات مربوط به سرو گردن هم جلوگیری می‌کند. جنس فریم بدنه و فریم کف از چوب و پایه‌ها از آهن است. صندلی پنج چرخ با قابلیت چرخش 360 درجه دارد که حرکت را برای کاربر راحت‌تر می‌کنند. ارتفاع صندلی را می‌توان با توجه به قد افراد تنظیم کرد، بیشترین میزان ارتفاع قابل تنظیم برای این صندلی 59 سانتی‌متر و حداقل 48 سانتی‌متر است. این صندلی را می‌توان برای مطب پزشکان، مدیران بانک و ... استفاده کرد که گاه تا ساعت‌ها مجبور به نشستن هستند.

 

صندلی مدیریتی راد سیستم مدل M435

 

کلمات کلیدی
صندلی ارگونومیک صندلی کامپیوتر صندلی طبی صندلی استاندارد صندلی گیمینگ صندلی اداری و مدیریتی صندلی اداری صندلی دی ایکس ریسر صندلی ایمن صندلی بازی صندلی مدیریتی صندلی کار صندلی راد سیستم