مقالات

خرید و قیمت صندلی ارگونومیک خرید و قیمت صندلی ارگونومیک on12/19/2017 10:36:43 PM N/A

خرید و قیمت صندلی ارگونومیک

برای خرید صندلی ارگونومیک در بازه قیمت مناسب برای  بحش های اداری و یا گیمر ها یک امر بسیار مهم می باشد.امروزه طیف گسترده ای از صندلی های ارگونومیک با برندهای مختلف و بازه وسیعی از کیفیت در بازار وجود دارد، با توجه به این که قیمت بسیاری از آنها مشابه هستند، و کیفیت و کارآمدی یک محصول را نمیتوان تنها  از خصوصیات ظاهری آن دریافت، انتخاب کالای مناسب برای خریداران سخت تر از پیش شده است.  نکاتی هستند که اگر شما برای خرید یک صندلی ارگونومیک به آن توجه داشته باشید، انتخاب هوشمندانه و احتمالا خرید مطلوبی خواهید داشت.

 

 

  • صندلی ارگونومیک باید دارای طراحی ایمن و قابلیت تنظیم اجزاء اصلی باشد. این اجزاء عموما به وسیله پیچهای تنظیم یا دستگیره های بخصوصی باید به راحتی قابل تنظیم باشند. ساز و کار تنظیم ارتفاع نشیمنگاه ترجیحا باید مجهز به سیستم پیستون پنوماتیک باشد و زاویه پشتی به مکانیزم ارتجاعی و هندل فلزی که به آسانی در دسترس است، تنظیم گردد.نشیمنگاه صندلی باید به منظور تامین حداکثر آسودگی دارای ضخامت کافی بوده و بوسیله یک مفصل گردشی به پایه متصل شود. بهترین و با ثبات ترین نوع پایه برای صندلی کار چرخدار پنج شاخه است.

 

  • در هنگام خرید یک صندلی ارگونومیک گیمینگ یا اداری چرخدار از دوام و ماندگاری آن اطمینان حاصل نمایید. دوام نتیجه مستقیم کیفیت بالا و طراحی مناسب است. مثلا سیستم تنظیم ارتفاع پنوماتیک میتواند در صندلی های ارزان و بی دوام پس از مدتی از کار افتاده و بی مصرف شود. اینجاست که یک گارانتی کارآمد برای کالایی که خریداری میکنید اهمیت پیدا میکند.

 

 

  • چرخک ها باید از جنس بادوام و انعطاف پذیری باشند. چرخکهایی که نوار لاستیکی دارند اگرچه بی صدا حرکت میکنند، اما دوام چندانی ندارند، درحالیکه چرخکهایی از جنس پلی اورتان با همان انعطاف پذیری دارای ماندگاری و استقامت بالایی هستند. این مدل به سطح کف محیط شما (به خصوص اگر چوبی باشد) آسیب نمیرساند و در هنگام استفاده اطرافیان از صدای دلخراشی که شما تولید میکنید آزرده نمیشوند.

 

  • روکش صندلی باید دارای قابلیت تهویه و جذب رطوبت باشد. این خواص سبب میشود تا شما احساس خوبی در زمانهای طولانی که روی آن مینشینید، داشته باشید. این بافت تنفسی با قابلیت عبور هوا مانع تعرق و ایجاد حساسیت میشود. اگر روکش صندلی چنین کیفیتی نداشته باشد، کاربر پس از مدتی که مشغول کار یا در حال گیم است، احساس میکند که او را به صندلی دوخته اند.
  • قیمت صندلی ارگونومیک یکی از عوامل مهم در انتخاب صندلی گیمینگ می باشد با توجه به آنکه در بازار تنوع زیادی برای صندلی های ارگونومیک و صندلی گیمینگ وجود ندارد ، لذا خیلی بر روی قیمت صندلی نمی توان متمرکز شد و بهتر است به جز قیمت نیم نگاهی نیز به امکانات و سایر مسال نی صندلی بیاندازیم

 

  • خرید صندلی ارگونومیک باید دارای بالشتک پشت سری باشد تا پشتیبانی خوبی از سر و گردن به عمل آورده، مهر ه های گردن را در وضعیت آرامش و ایمنی قرار دهد و سطح آسودگی عمومی را بالا ببرد. لازم است بالشتک پشت سری نیز مانند صندلی دارای روکش تنفسی بوده و قابل انعطاف و بادوام باشد.

 

  • هنگام تصمیم گیری برای این انتخاب، لیست اهداف و نیازهای خود را در ذهن داشته باشید. صندلی باید راحت و قابل تنظیم باشد باشد و از تکیه گاه بلندی با طراحی موثر برای پشتیبانی از ستون مهر ها و کمر بهره بگیرد. سعی کنید از صندلی های گیمینگ ترون (صندلی های ثابت بدون پایه) صرفنظر کنید، زیرا امکان حرکت و تنظیم فاصله آسان را از شما میگیرد و این خود تبعات مضاعفی را به کاربر تحمیل میکند.

 

 

  • سعی کنید پیش از خریدن و قیمت صندلی ارگونومیک، تمام ویژگی ها و وجوه مدل و برند مورد نظر خود را در وبسایت مربوطه مطالعه کنید. از امکانات و گزینه های آن آگاه شوید و آن را با اهداف، نیازها و خصوصیات فردی خود منطبق سازید. برندهای معتبر برای مدلهای گوناگون خود الگوی جامع قد و وزن تعیین کرده اند، حتی المقدور به سراغ صندلی هایی بروید که برای بازه قد و وزن شما طراحی شده باشند.

 

  • اگر با کمی افزایش بودجه بتوانید مدل مجهزتری از یک برند را تهیه کنید که دارای امکانات ویژه و راحتی بیشتری باشد، اطمینان داشته باشید که انجام این عمل در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد.
کلمات کلیدی
صندلی ارگونومیک صندلی اداری صندلی دی ایکس ریسر صندلی کامپیوتر صندلی ایمن صندلی طبی صندلی گیمینگ صندلی- گیمینگ- ارگونومیک- اداری- برتر- دی ایکس ریسر- DXRACER صندلی استاندارد خرید صندلی انتخاب صندلی ارگونومیک