مقالات

قیمت خرید صندلی اداری قیمت خرید صندلی اداری on12/15/2017 6:44:26 PM N/A

قیمت خرید صندلی اداری

قیمت صنلی اداری امروزه مشاغل اداری چنان فراگیر شده است که میتوان گفت تقریبا نیمی از نیروی کار جهان هر روز پشت میرهای خود به انجام امور شغلی میپردازند. اما نشستن در ساعات طولانی روی یک صندلی اداری غیر ایمن، موجب ظهور دردهای کمر و گردن و ابتلا به عوارض گوناگون میگردد، حتی اگر شما هنوز دردی احساس نکرده باشید، اما این که شما هم اکنون در معرض این خطرات باشید، احتمال بعیدی نیست. بسیاری از پژوهشها در این زمینه اثبات نموده اند که نشستن در وضعیت غیر ایمن روی یک صندلی بدون ملاحظات محافظتی، میتواند موجب صدمات اسکلتی جبران ناپذیر گردد.

 

قیمت صندلی اداری

 

برای خریدن صندلی اداری و قیمت صندلی اداری باید به امکانات صندلی ، کشور سازنده ، گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی ، میران محبوبیت صندلی در میان کاربران توجه کرد

 

 

قیمت صندلی های اداری با طرحها و رنگها و مدلهای گوناگون، در بازار وجود دارند، برخی پشتی نیم تنه و برخی پشتی تمام قد، دسته های ثابت و نشیمنگاه یکپارچه دارند. بنابراین یک انتخاب صحیح از میان این انبوه کالا همواره کار دشواری به نظر میرسد. شما چگونه میتوانید یک صندلی اداری مناسب انتخاب کنید در حالیکه معمولا آنها که از همه خوش قیافه ترند، بدترین انتخاب هستند؟!

آیا تا به حال در یک فروشگاه صندلی اداری در جستجوی انتخاب ایده آل خود قدم زده اید؟ در حالیکه صد مدل صندلی در آنجا وجود دارد و شاید بسیاری از آنها قیمت یکسان داشته باشند. شما از این سو به آن سو میروید و چشم هایتان در میان صندلی های گوناگون با جذابیتهای مختلف پرواز میکند، واقعا نمیدانید چه باید بکنید. و در این هنگام کارشناس فروش به سوی شما می آید و  هشتاد صندلی از صد عدد را به شما پیشنهاد میکند! و شما گیج تر و سردر گم تر از پیش از فروشگاه خارج میشوید، در حالیکه هنوز هم صاحب یک صندلی اداری استاندارد نشده اید! آه.... این وضعیت تاسف آوری است!

بهتر است پیش از هرگونه اقدام توصیه های ما را برای خرید مطالعه کنید، اما پیش از آن به خاطر داشته باشید چنانچه بتوانید قبل از قیمت خرید، صندلی را شخصا امتحان کنید، این به انتخاب مناسب شما کمک شایانی خواهد نمود.

 

خرید صندلی اداری با قیمت مناسب:

 

حتی المقدور سعی کنید صندلی اداری خود را از نمایندگی های فروش معتبر در شهر خود خریداری نمایید. شاید امروزه امکان خرید از فروشگاهی در هر جای ایران نیز برای شما فراهم باشد، اما به منظور دریافت تسهیلات مطلوب و برای دسترسی آسان و عدم نیاز به پرداخت عوارض مضاعف، و همچنین برای کاهش آسیبهای زیست محیطی، بهتر است برند مورد نظر شما در محل سکونتتان دارای نمایندگی رسمی باشد.

 

برای خرید محصولات صندلی اداری می توانی علاوه بر نمایندگان از وب سایت نیز به صورت آنلاین خرید کنیدکه قیت مناسب صندلی را تحویل بگیرید

 

و اما توصیه هایی که حتما برای یک انتخاب ایده آل باید آنها را در نظر بگیرید.

پشتیبانی خوب و مناسب از نواحی گردن و گودی کمر: ناحیه تحتانی کمر ما انسانها به طور طبیعی کاو است؛ بنابراین صندلی اداری شما باید دارای بالشتک قابل تنظیم محافظ گودی کمر با شکل کوژ باشد تا بخوبی این ناحیه را پوشش دهد. شاید وقتی دفعات اول از آن استفاده کنید، احساس نامانوسی برای شما داشته باشد. اما به زودی ارزش این بالشتک دوست داشتنی را درک خواهید نمود! پیش از نشستن آن را روی گودی کمر خود منطبق کنید و پس از نشستن قسمت بالای کمر را نیز به پشتی صندلی تکیه دهید. به منظور حفاظت از ناحیه بسیار پر اهمیت گردن، پشتی صندلی باید آنقدر بلند باشد که سر و گردن را نیز پوش دهد، و با این تمهیدات، شانه و گردن شما نیز در وضعیت ایمن و راحت قرار میگیرد.

 

قابلیت تنظیم اجزاء اصلی اداری:

مهم ترین مولفه هایی که در یک صندلی اداری ارگونومیک باید به آسانی تنظیم شوند عبارت است از : ارتفاع نشیمنگاه، زاویه تکیه گاه و ارتفاع دسته های صندلی. از آنجایی که هر کدام از ما انسانها دارای ویژگی بدنی منحصر به فرد و ابعاد مخصوص به خود هستیم، این بسیار ضروری است که نقاط کاربردی و موثر صندلی اداری با وضعیت هر کاربر قابل انطباق باشد. ارتفاع یک صندلی باید به راحتی تنظیم شود تا بر اساس قد کاربر و همچنین مطابق سطح کار همسان گردد، تا به هنگام نشستن تهی گاه اندکی بالاتر از راستای زانوها قرار گیرد.

همچنین تکیه گاه صندلی اداری نیز باید دارای قابلیت تنظیم باشد تا شما بتوانید آن را در زاویه حدود 100 درجه (کمی بازتر از حالت قائم) قرار دهید. تحقیقات متعدد پژوهشگران نشان میدهد در این وضعیت التهابات عصبی-عضلانی اطراف ستون فقرات و تمرکز فشار روی مهره های ناحیه تحتانی کمر به حداقل میرسد.

دسته های صندلی اداری نیز به قطع یقین باید قابل تنظیم باشند، دسته های ثابت در برخورد با کفۀ میز امکان نزدیک شدن کامل شما به سطح کار را مختل میکند و مانع نشستن شما در وضعیت صحیح و ایمن میگردد. برعکس دسته های قابل تنظیم یک صندلی اداری به شما اجازه میدهد تا آنها را با طول دستهای خود منطبق سازید، آرنجها در حالت عمود قرار گیرد و سراسر دستها و مفصل شانه ها، در وضعیت راحت و آسوده و ایمن باشند. یا اینکه در صورت لزوم دسته ها را پایین  برده و در زیر سطح میز قرار دهید و ساعد خود را در مواردی روی میز بگذارید.

 

 

ارتفاع و لبه نشیمنگاه:

بسیاری از صندلی های اداری برای افراد تنومند طراحی شده اند، با عرض و طول (عمق) بسیار زیادِ نشیمنگاه. اما اگر شما فردی میانه اندام باشید، این صندلی ها برای شما نامناسب خواهد بود. اگر از بخت بد روی یکی از آنها بنشینید و به پشتی آن تکیه بدهید، در نشیمنگاه طویل فرو میروید و پشت زانوهای شما توسط لبه جلویی تحت فشار قرار گرفته و جریان آزاد خون در درشت نی و شریانهای تیبیال مختل میشود. این سرخرگهای مهم که از پشت زانوها عبور میکنند، اکسیژن و مواد غذایی را به پاهای شما منتقل کرده و آنها را زنده نگاه میدارند. ولی اگر روی این صندلی بزرگ، نزدیک به لبه صندلی بنشینید، پشتیبانی کمر و ستون مهره ها را از دست خواهید داد، در نهایت شما به هر سویی که متمایل شوید به آن آسودگی حداقل که در جستجویش هستید نخواهید رسید و به زودی اوضاع طوری پیش میرود که احساس میکنید روی یک چهارپایه سخت و آزاردهنده نشسته اید! از این ها گذشته، زوایای لبه نشیمنگاه یک صندلی اداری باید دارای انحناء بوده و  یک شیب آبشاری داشته باشد. این شکل که به افزایش راحتی کمک میکند همچنین موجب میگردد ماهیچه های همستری واقع در پشت ران ها در وضعیت مطلوب و در حالت استراحت قرار گیرد و هرگز در این ناحیه دچار مشکل نشوید.

 

ارائه اطلاعات کاربردی صندلی:

صندلی اداری ارگونومیکی را انتخاب کنید که تولیدکنندگان آن اقدام به ارائه اطلاعات  ارگوتراپی و پارامترهای فیزیکی آن نموده باشند. زیرا دردهای ناحیه کمر همگی تحت کنترل این عوامل هستند و اگر این اطلاعات حاکی از آن باشد که یک صندلی برای شما مناسب است، بی گمان انتخاب ایده آل شما همان صندلی خواهد بود.

 

 

 

 

 


ضمانت کالا:

هنگام خرید مطمئن شوید که صندلی اداری شما دارای ضمانت حداقل دوساله باشد. این کالا به هنگام عرضه باید با ارائه اسناد معتبر به طور کامل گارانتی شود. حصول این امر مانع تحمیل شدن هزینه و خسارات احتمالی آینده به خریدار خواهد شد.

اکنون شما اطلاعات موردنیاز برای یک خرید مطمئن را در اختیار دارید، پس خرید خوبی داشته باشید!

 

کلمات کلیدی
صندلی اداری صندلی ایمن صندلی صندلی- گیمینگ- ارگونومیک- اداری- برتر- دی ایکس ریسر- DXRACER صندلی ارگونومیک صندلی کامپیوتر صندلی دی ایکس ریسر صندلی دی ایکس ریسر صندلی طبی صندلی کار چگونه یک صندلی اداری مناسب بخریم؟