مقالات

صندلی گیمینگ با کیفیت صندلی گیمینگ با کیفیت on12/9/2017 8:35:37 PM N/A

صندلی گیمینگ با کیفیت

نشستن برای سلامتی شما مضر است، میپرسید آیا این یک شوخی است؟ خیر، این امر واقعیت دارد.

آناتومی بدن انسان به طور اخص برای راه رفتن، دویدن، پریدن و جستجوی اطراف طراحی شده که در هنگام خستگی نیازمند استراحت نیز می باشد. منظور از استراحت دراز کشیدن و خوابیدن است. در اصل نشستن، به ویژه در بازه های زمانی طولانی، تمرینی بود که انسان در بدو امر به منظور پرداختن به برخی کارها و استراحت هم زمان، آغاز نمود و کم کم با این الگوی تازه، سازگاری نسبی پیدا کرد. اما این فرآیند که تدریجا در رفتار انسان نهادینه شده، وضعیتی است که مرکز ثقل بدن را در یک ناحیه کوچک قرار میدهد و نشستن طولانی –کاری که امروزه گیمرها و کسانی که شغلی در پشت میز دارند به وفور انجام میدهند-، میتواند برای سلامتی عمومی بدن مشکل ساز گردد.

 

 

امروزه دانسته های ما حاکی از آن است که نشستن در بازه های زمانی طولانی، مضر است. ولی اگر شما به واسطه علائق یا به خاطر نوع شغلی که دارید خود را به صندلی کامپیوترتان دوخته اید، این دانش به خودی خود مشکلی را برای شما حل نخواهد کرد. اینجاست که یک صندلی مخصوص گیمینگ با کیفیت بالا، نقش به سزایی را در زندگی شما ایفاء میکند.

 

 یک صندلی گیمینگ خوب، کاملا با شرایط فیزیکی و سایز بدن شما، تنظیم میشود و به شما اجازه میدهد تا هم به صورت ارگونومیک، و هم در حالت آزاد و راحت روی آن بنشینید.

 

با نگاهی دقیق تر میتوان گفت این صندلی موجب حفاظت از اسکلت و جلوگیری از اختلال در گردش خون شده و شرایط مناسب برای خون رسانی به نیم تنه پایینی کاربر را فراهم می کند، و به خصوص در مورد آقایان، مانع بروز صدمات مضاعفی به اندام ها میگردد، از همه مهم تر عضلات و مفصلها را خصوصا در نواحی گودی کمر و گردن، در وضعیت نیمه استراحت و آزاد قرار میدهد. افزون بر اینها، صندلی های گیمینگ با کیفیتی مانند DXRACER به همراه دو عدد کوسن طبی ارزشمند به دست شما میرسد، که با حفاظت بیشتر و فراهم آوردن ایمنی بالاتر، موجب میشود شما با دردهای پشت و گردن بطور کامل خداحافظی نمایید.

 

مهمترین کارکرد کیفی یک صندلی گیمینگ خوب، حفظ شرایط ایمن برای اندام کاربر در بازه های زمانی طولانی است. با نشستن روی آن بسیار راحت و آسوده خواهید بود و الگوی نشستن صحیح حفظ میشود، که این موارد به خودی خود به معنای داشتن بدن سالم و جلوگیری از بروز ناراحتی های گوناگون میباشد. راحتی و آسودگی به همراه احساس خوبی که کاربر با نشستن روی آن دارد سبب میشود که بدون دغدغه بتواند روی گیم و ارتقاءِ مهارتهای خود تمرکز نماید و انگیزه موثری برای تلاش در راستای علاقمندی های خود داشته باشد.

پژوهش های گوناگون و تجربه شخصی کسانی که از چنین صندلی هایی بهره میبرند نشان میدهد داشتن یک صندلی گیمینگ مرغوب، فقط به معنای راحتی و ایمنی بیشتر نیست، بلکه به معنای افزایش بهره وری و افزودن بر توانایی هاست، و آرامش خاطری که از پی آن ایجاد میشود را نیز نمیتوان نادیده گرفت. بطوری که کاربر دیگر حاضر نخواهد بود حتی برای یک دقیقه روی یک صندلی معمولی بنشیند!

 

 

سلامتی و ایمنی برای شما چه بهایی دارد؟

موفقیت چشمگیر در فعالیتها و چیرگی پراقتدار بر رقیبان در بازی های ویدئویی محبوبتان چقدر در شما ایجاد انگیزه میکند؟

آیا به دنبال راه حلی هستید تا ضمن رهایی از خستگی مفرط و دردهای ناشی از نشستن در جلسات طولانی گیم ها (که دیر یا زود به سراغ همه خواهد آمد)، قابلیتهای خود را نیز به وجه موثری افزایش دهید؟!

 

تهیه یک صندلی گیمینگ با کیفیت و مرغوب به معنای اعلان جنگ به دردها و آسیبهای گوناگون ناشی از نشستن دائم است، و به شما این فرصت را میدهد تا ضمن تجربه یک آسودگی شگفت انگیز و حفظ سلامتی گرانبها، تبدیل به یک حریف دست نیافتنی برای رقبای خود شوید و تاثیر این موضوع خیلی زود در نحوه عملکرد شما عیان خواهد شد.

پس همین امروز برای تهیه یک صندلی گیمینگ با کیفیت اقدام نمایید!

کلمات کلیدی
صندلی اداری صندلی ایمن صندلی- گیمینگ- ارگونومیک- اداری- برتر- دی ایکس ریسر- DXRACER صندلی صندلی دی ایکس ریسر صندلی ارگونومیک صندلی کامپیوتر صندلی طبی صندلی گیمینگ