مقالات

بررسی صندلی OH/OC168/NE سری اوریجین دی ایکس ریسر بررسی صندلی OH/OC168/NE سری اوریجین دی ایکس ریسر on10/31/2017 7:25:29 PM N/A

بررسی صندلی OH/OC168/NE سری اوریجین دی ایکس ریسر

قطعا شما هنگام خواندن این مقاله در مقابل کامپیوتر شخصی خود روی یک صندلی معمولی نشسته اید. صندلی که راحتی و ارگونومی بالایی نداشته و با گذشت زمان شما را خسته خواهد کرد. اما در صندلی های دی ایکس ریسر خبری از خستگی و ناراحتی بدنی نیست زیرا مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده و از ارگونومی بالایی برخوردار است. بنابراین حتی با گذشت مدت زمان طولانی حس کوفتگی در خود مشاهده نخواهید کرد.

صندلی سری اوریجین دی ایکس ریسر دارای ویژگی هایی چون تکیه گاه بلند برای ارگونومی بالا و راحتی بیشتر ستون فقرات، پایه پلاستیکی نایلونی 5 شاخه و پنج چرخ 2 اینچی مستحکم می باشد. گاز اسپرینگ نیز تا محدوده 4 اینچی را پوشش می دهد و بوسیله اهرمی می توانید ارتفاع صندلی را افزایش دهید.

 

 

بوسیله اهرم کاربر می تواند شیب صندلی مورد اشاره را تعیین کند. حداکثر زاویه معین شده برای صندلی OH/OC168/NE بیش از 115 درجه بوده که می توان 17 درجه اضافی نیز به آن افزود. کوسن کمر و پشت سری هر دو قابل تنظیم هستند تا بتوان مطابق با راحتی خود آنها را تنظیم کنید. گذشته از این ویژگی ها، شرکت دی ایکس ریسر 2 سال گارانتی برای محصولات خود قائل می شود که ستودنیست.

 

پشت سری این صندلی از جنس پارچه و چرم بوده که لمسی نرم و راحت داشته باشند و کاربر با تکیه دادن به آن سختی را احساس نکند. در کنار آن لوگوی دی ایکس ریسر نیز در قسمت فوقانی تکیه درج شده تا به خوبی خودنمایی کند. کمپانی مورد بحث صندلی OH/OC168/NE را در حاشیه های رنگی چون نارنجی، قرمز، سفید و مشکی عرضه می کند.

 

قاب صندلی  OH/OC168/NE کورسیر از نوع فولاد بوده و از این رو دوام بالایی دارد. بهره گیری از فوم به چگالی بالا موجب می شود تا سطح صندلی نه تنها نرم بود بلکه در برابر ضربه یا فشاری شکافی در آن ایجاد نشود. از این رو  OH/OC168/NE می تواند یک صندلی بسیار مستحکمی محسوب شود.

 

دسته های این صندلی از نوع پلاستیکی باکیفیت هستند تا علاوه بر عدم ایجاد ناراحتی، استحکام بالایی در برابر فشار دست ها داشته باشد. هنگامی که  OH/OC168/NE را مونتاژ می کنید با نشستن بر روی آن احساس خوبی خواهید داشت که یک صندلی معمولی به شما ارائه نمی دهد. بنابراین مونتاژ آسان این محصول یکی دیگر از ویژگی های آن بوده که ارزش خریدش را بسیار بالا می برد.

 

گذشته از این ها،  OH/OC168/NE قیمت بسیار مناسبی دارد. قیمتی که باید آن را رقابتی دانست زیرا اگر بخواهیم با دیگر رقبا به مقایسه اش بپردازیم، می توان ارزش خرید بیشتری داشته باشد. به طور کلی این صندلی سری اوریجین علاوه بر دوام بالا و کیفیت قابل توجه، ظاهر جذابی داشته که در صندلی معمولی نمی توان آن را مشاهده کرد. بنابراین اگر به دنبال صندلی مقرون به صرفه هستید که ارگونومی بالایی دارد،  OH/OC168/NE گزینه مناسبی است.

 

کلمات کلیدی
صندلی اداری صندلی ارگونومیک صندلی دی ایکس ریسر بررسی صندلی اریجین oc168