مقالات

بهترین صندلی گیمینگ در جهان بهترین صندلی گیمینگ در جهان on10/31/2017 6:53:05 PM N/A

بهترین صندلی گیمینگ در جهان

بهترین صندلی های گیمنگ DXRacer – راهنمایی کلی

صندلی DXRacer بواسطه عملکرد و ایمنی، خود را بعنوان بهترین صندلی گیمینگ در جهان معرفی نموده است.

اگر گشتی در وبسایت های گیمینگ و یا ویدیوهای مرتبط با آن در Youtube بزنید، به جایگاه ویژه این محصول نزد انواع کاربران و تیم های گیمینگ پی خواهید برد.

 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد که صندلی های DXRacer را از دیگر صندلی های گیمینگ متمایز میکند، وجود یک تکیه گاه بلند جهت پشتیبانی کامل از سراسر ستون مهره فرد می باشد.

این محصول بدواً به منظور ارتقاء و بهبود گیمینگ طراحی شد تا به کاربر اجازه دهد راحتی و عدم احساس خستگی را در زمانهای طولانی نشستن تجربه کند. ولی به زودی عملکرد صندلی دی ایکس ریسر تبدیل به احساس رضایتمندی شد، حتی زمانی که در ادارات و دفاتر کار مورد استفاده قرار میگرفت.

اسکلت این صندلی تقریبا یکپارچه بوده و مواد اولیه به کار رفته در آن از بهترین و باکیفیت ترین مواد موجود می باشد. همچنین این یکی از معدود صندلی هایی است که با دارا بودن قابلیت تنظیمات گسترده و لوازم جانبی متعدد، امکان ارتقاء سطح عملکرد متناسب با شرایط هر کاربر را ایجاد نموده است.

صندلی های گیمینگ DXRacer دارای 6 سری مجزا است که در هر سری دوجین محصول متفاوت وجود دارد که بازه انتخاب وسیعی را در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

چرا باید یک صندلی DXRacer  بخرید؟

 

 

 

 • این یک صندلی گیمینگ ایمن است که با داشتن پشتی بسیار بلند، سرتاسر ستون فقرات شما – از گردن تا لگن – محافظت میکند.
 • دسته های این صندلی با داشتن قابلیت تنظیم به هر کاربر اجازه میدهد تا به وضعیت دلخواه خود دست یابد. یکی از رایج ترین مشکلات موجود در صندلی های دیگر، وجود دسته های ضعیف و بدون انعطاف و با اتصالات ناکارآمد می باشد. دسته های صندلی گیمینگ DXRacer با طراحی موثر و قابلیت تنظیم ارتفاع، مانع ایجاد درد و خستگی در آرنج و شانه ها میگردد.
 • این صندلی یکی از تنظیم پذیرترین و منعطف ترین محصولات موجود در بازار است که با همراه داشتن لوازم جانبی متعدد و با بهره گیری از طیف وسیع تنظیمات، تجربه ای شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.
 • صندلی های گیمینگ DXRacer بر پایه یک اسکلت مستحکم فولادی طراحی شده که دوام و ثبات آن را تامین نموده است. همچنین به لطف فوم اسفنج مرغوب و ویژه ای که در ساخت تشک و پشتی صندلی به کار رفته است، صرف نظر از نحوه استفاده، این محصول هرگز تغییر شکل نخواهد داد.
 • در جوامع مختلف، همه افراد دارای یک سایز و یک وضعیت اندامی مشخص نیستند؛ صندلی DXRacer با وجود بازه گسترده ای از ابعاد و انواع گوناگون، بهره مندی و لذت بردن هرکسی را با هر سایز و خصوصیات بدنی، تضمین نموده است.
 • اگر شما جزء آن دسته هستید که ترجیح میدهند هنگام بازی یا کار بر روی صندلی به طور کامل تکیه یا لم بدهند، اهرم تنظیم زاویه تعبیه شده در صندلی DXRacer به شما امکان میدهد پشتی صندلی را حتی تا زاویه 135 درجه تنظیم نمایید، مزیت ویژه این مکانیزم این است که شما میتواند تکیه گاه را در هر زاویه ای که راحت هستید قفل کنید.
 • کاربران اذعان دارند که در مقایسه با محصولات مشابه، حین استفاده از صندلی گیمینگ DXRacer ، هرگز دچار درد های عضلانی، و خستگی پشت یا آرنج نمیشوند. این ویژگی نه تنها به لطف فوم با کیفیت به کار رفته در تشک و پشتی و وجود پدهای دسته صندلی، بلکه همچنین به دلیل قابلیت تنظیم دسته های صندلی و پشتیبانی کامل از کمر و گردن حاصل شده است.

 

 

 

آیا صندلی DXRacer از لحاظ سلامتی، نسبت به محصولات دیگر مزیت ویژه ای را ارائه میدهد؟

 

 

 

در حین ساعات طولانی کار یا بازی، DXRacer تنها از نقاط مهم بدن همانند گردن و گودی کمر محافظت نمیکند، بلکه تمرکز این طراحی بر روی بهبود وضعیت نشستن و حفظ موقعیت کانونی بدن، در خلال زمانهای طولانی نشستن قرار گرفته است. زیرا نادیده گرفتن این امر، باعث وارد آمدن صدمات ناشی از نشستن طولانی مدت بر روی صندلی میگردد که با بالا رفتن سن به طور یقین منجر به بروز مشکلات جدی و بیماری های گوناگون در کاربران خواهد شد. ستون فقرات شما بسیار استوار و محکم است، اما در عین حال میتواند در اثر سالها استفاده از صندلی های بی کیفیت معمولی، دچار ضایعات جبران ناپذیری گردد. صندلی DXRacer از وضع اندامی صحیح کاربر در هنگام نشستن پشتیبانی میکند، موقعیت کانونی بدن را بهبود میبخشد و بطور کامل از نقاط حساس و مهم بدن شما در برابر صدمات و آسیب های احتمالی محافظت میکند.

 

 

 

برتری های DXRacer

 

 • صندلی DXRacer به شکل موثری سبب کاهش سطح خستگی میشود که حین استفاده از صندلی های معمولی به دلایل متعدد بروز میکند. به طور کلی این خستگی ها ناشی از قرار گرفتن طولانی مدت بر روی صندلی ایجاد میشود. مثلا وقتی مشغول بازی هستید، خستگی عموما در اثر کشیدگی و تحت فشار قرار گرفتن نقاط حساس مثل گردن و کمر بوجود می آید.نوع فوم به کار رفته در صندلی که موجب عدم فرو رفتن و تغییر شکل آن هنگام نشستن کاربر میشود، و همچنین طراحی ویژه آن که در تناسب کامل با وضعیت طبیعی بدن بوده، به طرز چشمگیری منجر به کاهش خستگی و ناراحتی در کاربر میشود.
 • گزینه های متنوع و قابلیت تنظیم بسیار گسترده در صندلی DXRacer به شما اجازه میدهد تا وضعیت دلخواه خود را پیدا کنید. اگر چیزی یا عاملی وجود داشته باشد که شما آن را دوست نداشته باشید، میتوان آن را تغییر داد، کنار گذاشت و یا تنظیم نمود. این ویژگی یکی از دلایل اصلی برتری DXRacer بر صندلی های دیگر می باشد.
 • DXRacer از همه افراد با هر قد و وزن و خصوصیات بدنی، پشتیبانی میکند. صندلی های پهن، صندلی های بلند و انواع و اشکال گوناگون در فرم های متنوع وجود دارد که در تمام آنها اجزاء قابل تنظیم بوده و هرکسی با هر سلیقه و خصوصیاتی قادر خواهد بود محصول مناسب خود را پیدا کند. اگر شما از وضعیت رایج صندلی های معمولی و تناسب آن با اندام خود رضایت ندارید، در صندلی DXRacer میتوانید تمام اجزا را به میل خود تنظیم و تعدیل نمایید.
 • این محصول دارای دوام فوق العاده و ماندگاری بالا می باشد که برای استفاده طولانی مدت بدون تغییر و افت کیفیت ساخته شده است. بر خلاف صندلی های معمولی از ریخت و شکل نمی افتد و فوم آن پس از چند ماه استفاده فرو نمیرود.

 

 

 

کاستی های DXRacer

 

 • هرچند قطعات این محصول نیاز به نصب و مونتاژ دارد، اما به آسانی و بی دردسر به هم متصل شده و همیشه به همراه راهنمای نصب عرضه میگردد که عمل کردن به آن بسیار ساده می باشد.
 • قیمت صندلی DXRacer اندکی از صندلی های دیگر بالاتر است، اما این افزایش قیمت به دلیل ارائه کیفیت برتر و انتخاب های متعدد این محصول می باشد و باید با راحتی و ایمنی بی نظیر آن در حین بهره برداری، مقایسه و سنجیده شود.

 

 

 

کلمات کلیدی
بهترین صندلی گیمینگ جهان صندلی ارگونومیک DXRAcer