مقالات

صندلی های برتر DXracer کدامند؟ (بخش دو) صندلی های برتر DXracer کدامند؟ (بخش دو) on10/31/2017 6:39:58 PM N/A

صندلی های برتر DXracer کدامند؟ (بخش دو)

برترین صندلی های گیمینگ و اداری در بازار کدامند؟

 

 

DXRacer Racing Series OH/REO/NO Newedge Edition Racing Bucket Chair

 

این زیبای مشکی و نارنجی، یکی دیگر از سرآمدهای خانواده ریسینگ محصولات DXRacer  می باشد. این محصول به طور رسمی بعنوان مدل OH/REO/NO دسته بندی شده است؛ اما چه عاملی باعث شده تا این صندلی اینقدر خاص باشد و به چه دلیل بعنوان بخشی از گروه Newedge معرفی شده است؟

برای کسانی که اطلاع ندارند میگوییم که Newedge تازه ترین خط تولید صندلی های DXRacer است که در واقع نسخه بهبود یافته و مترقی مدل های پیشین و با امکانات گسترده تر می باشد. هرچند این محصول در گروه ورزش های الکترونیک eSport طبقه بندی شده، اما میتواند در محیط های کار نیز به عنوان صندلی اداری، با همان سطح کیفی و کارآمدی گیمینگ مورد بهره برداری قرار بگیرد.

 

این محصول که به طور اختصاصی برای ماندگاری بالا و راحتی فراوان بهینه سازی شده، دارای بالشتکهای پشتیبان می باشد. برای گیمرهای حرفه ای، به لطف این بالشتکهای پشت سری و گودی کمر، که هنگام خرید به طور رایگان همراه صندلی عرضه میگردد، آسایش و ایمنی فزاینده ای تدارک دیده شده است.

 

 

این محصول به سبک صندلی اتومبیلهای مسابقه (Racing) و با تم های رنگ بندی فوق العاده زیبایی طراحی شده است.

 

به دلیل وجود روکش ضد تعرق PU، کاربر راحتی بی سابقه ای را تجربه خواهد نمود؛ این ویژگی شامل لایه درونی این روکش نیز میشود که به دلیل خاصیت عبور دهی جریان هوا، مانع چسبندگی سطحی و تعریق میگردد.

 

تکیه گاه بسیار بلند که از یک طراحی خاص بهره برده ضریب ایمنی و آسایش کاربر را افزایش داده و به مدد قابلیت تنظیمات گسترده، موجب میشود در حین بازی، کار یا تماشای فیلم، سطح چشمان هر کاربر در ارتفاع متناسب با صفحه نمایش قرار بگیرد.

 

 

 

 

 

DXRacer RW106/NE Racing Series Bucket seat Ergonomic Office-Gaming Chair

 

 

 

با نگاه کردن به این صندلی اولین نکته ای که توجه شما را به خود جلب میکند چیست؟

 

احتمالا طراحی تیغه ای رنگ سبز در هماهنگی با شفافیت ظاهر صندلی، نخستین چیزی است که به نظر میرسد.

 

این محصول دارای یک طراحی خارق العاده و منحصر بفرد است که بازنگری و بررسی آن را برای ما بسیار لذتبخش نموده است.

 

مزیت های این صندلی تنها محدود به ظاهر و سبک آن نمیشود. بلکه در موضوعاتی همچون عملکرد، دوام و راحتی نیز این یک محصول سرآمد محسوب میگردد.

 

هنگامی که شما روی صندلی مینشینید راحتی بی سابقه ای را تجربه میکنید که ناشی از میزان ضخامت تشک نشیمنگاه بوده که با ضخامت فوم برخی از مدل های DXRacer  تفاوت دارد.

 

 

دیگر ویژگی این نشیمنگاه این است کاربر با نشستن در آن فرو نمیرود و این موضوع باعث میشود تا موقعیت بدن در وضع مناسب و پایدار تنظیم شود. روکش مشبک و ضخیم این نشیمنگاه نیز دوام و ماندگاری بالایی دارد.

 

همچنین نکته درخور تامل دیگر چرخ های این صندلی است که با یک لایه پلاستیک سخت و فشرده پوشیده شده و موجب میشود تا در اثر فشار و استفاده مداوم، آسیبی به چرخها وارد نیاید. اگر سطح کف منزل یا محل کار شما از جنس چوب متراکم و یا سطوح حساس است، بی تردید این چرخها همان چیزی است که نیازمند آن هستید.

 

برای حصول اطمینان از کیفیت بالای تولید و انطباق با استانداردهای جهانی، این چرخ ها تحت یک فرایند دقیق میکروسکوپی تهیه شده است.

 

 

 

 

 

DXRacer Formula Series OH/FD101/NW Newedge Edition Office Chair

 

 

 

وقتی نگاهی به این صندلی می اندازید احتمالا نکات بسیاری وجود دارد که برای شما غیرقابل تشخیص است. ولی باید نگاهی دقیقتر و از نزدیک بیاندازید، زیرا این فراتر از یک طراحی معمول با تم مشکی و سفید می باشد.

 

صندلی اداری OH/FD101/NW Newedge Edition به دلایل متعدد یک محصول فوق العاده است، اما آیا براستی  ارزش بهای تعیین شده را دارد؟

 

 

 

ما زمان بسیاری را صرف پژوهش و بررسی عوامل و موضوعات گوناگون  صندلی نموده ایم تا دریابیم چگونه یک محصول در قله آسایش و ماندگاری جای میگیرد.

این صندلی به عنوان یکی از جدیدترین طراحی های DXRacer ، موید مفهوم بنیادین «نسخۀ Newedge» میباشد. تمام نکات و خصوصیاتی که در ذیل این عنوان ساده تعریف شده اند، در این طراحی جدید گنجانیده شده است.

همانگونه که احتمالا شما هم متوجه شده اید، تکیه گاه این صندلی کمی از دیگر مدلهای DXRacer بلندتر است. البته همه صندلی های DXRacer دارای یک تکیه گاه و پشت گردنی بلند هستند، اما به جرات میتوان گفت این طراحی مترقی، با پشتی بلندتر و به کارگیری مواد با کیفیت و روکش پایدار PU ، یکی از «راحت ترین و ماندگارترین» صندلی هایی است که تاکنون توسط این کمپانی تولید و بررسی شده است.

 

 

DXRacer Gaming Chair FH11/NB Black Blue Formula Series

 

علیرغم اینکه قیمت این محصول کمی پایین تر از سطحی است که معمولا برای صندلی های DXRacer تعیین شده، اما این یکی از راحت ترین و باکیفیت ترین صندلی هایی است که تاکنون ساخته شده است.

مشکل اصلی که همواره در خصوص این مدل وجود دارد محبوبیت فراوان آن است که باعث میشود اغلب اوقات در فروشگاه ها موجود نباشد. بنابراین اگر شما علاقمند به داشتن یکی از این صندلی ها هستید، پیشنهاد میکنیم بلافاصله پس از خواندن این مطلب نسبت به خرید آن اقدام نمایید، قبل از آنکه دوباره نایاب شود!

به طور کلی یکی از بزرگترین ایراداتی که ما نوعا به بیشترصندلی های کامپیوتر و گیمینگ وارد میدانیم، عدم پشتیبانی تمام و کمال این محصولات از ستون فقرات و ناحیه گردن و گودی کمر میباشد. زیرا این امر در دراز مدت تاثیر به سزایی بر روی وضعیت اندامی کاربران میگذارد.

 

 

یکی از مهمترین نقاط قوت این طراحی جدید، پایه آلومینیومی سبک اما بسیار قدرتمند آن میباشد که ثبات و ماندگاری بالای آن را تضمین نموده است. این امر سبب دوام و مقاومت بالای محصول حتی در برابر استفاده نامناسب و عبور از مرز های مقرر گشته است که ما آزمودن آنها را هرگز توصیه نمیکنیم.

 

با همه این موارد بهای تعیین شده برای این صندلی بسیار مناسب است ، به طوری که افرادی با بودجه نسبتاً کمتر نیز قادر به تهیه آن خواهند بود.

 

 

 

 

 

DXRacer Racing Series OH/RV118/NBW Newedge Edition

 

 

 

این مدل در صدر محبوبترین صندلی هایی است که تاکنون به آنها پرداخته ایم و این محبوبیت فراوان دلایل متعددی دارد. نخستین عامل که موجب علاقه وافر کاربران به این محصول شده است، طراحی کلی بیمانندی است که شاید در میان تمام صندلی های گیمینگ موجود در بازار، شیک ترین و شاخص ترین باشد.

 

شما به محض دیدن آن شیفته فرم و ترکیب رنگ آن خواهید شد. رنگ سفید پشتی صندلی در ترکیب با مشکی و لبه های آبی رنگ، در تقابل با ترکیب مشکی و آبی نشیمنگاه، ظاهری جذاب را برای آن به ارمغان آورده است.

 

بلافاصله پس از این نمای ظاهری سرزنده، توجه شما به دسته های صندلی معطوف میگردد؛ این دسته ها با کیفیت ساخت بالا و قابلیت تنظیم فوق العاده، برای کسانی که عموما با دسته های صندلی های گیمینگ مشکل دارند و یا از غیر منعطف بودن آنها خسته شده اند، امتیازی عالی محسوب میشود.

 

در نهایت بعد از تمام این موارد، آسودگی و راحتی کم نظیر این محصول درخور تامل است، که به لطف طراحی ویژه و وجود فوم های باکیفیت و ضخیم در نشیمنگاه و پشتی صندلی حاصل شده و یکی دیگر از دلایل متعدد محبوبیت این صندلی نزد کاربران میباشد.

 

 

 

کلمات کلیدی
صندلی- گیمینگ- ارگونومیک- اداری- برتر- دی ایکس ریسر- DXRACER