مقالات

DXRacer؛ یک نام قابل احترام DXRacer؛ یک نام قابل احترام on10/31/2017 3:53:53 PM N/A

DXRacer؛ یک نام قابل احترام

 در میان شرکت های تولید صندلی گیمینگ پشتیبانی و تسهیلات DXRacer  در مرحله پیش از خرید و پس از آن، کم نظیر است.

این امر یکی از مهمترین شاخصه های این شرکت است که کاربران را به بهترین شکل حمایت میکند.  صندلی DXRacer با استحکام و ثباتی ماندگار، از مرغوب ترین مواد اولیه تولید میشود. بدنه این محصول از فولاد یکپارچه تولید شده و بصورت دائم گارانتی میشود. اجزاء و متعلقات نیز تا دوسال ضمانت میگردد. چرخ ها و بالشتکهای اضافی همواره با همان کیفیت ساخت محصول اصلی، در دسترس میباشد. همچنین اگر بر حسب تصادف و یا در اثر استفاده دراز مدت، قطعات صندلی آسیب دیده و مستهلک شده باشد، امکان سفارش  قطعات یدکی اصل وجود دارد.

بهره برداری از صندلی دی ایکس ریسر نیز بسیار سهل و آسان میباشد. ما مطالب و بررسی های کلی، همچنین تصاویر ویدیویی متعددی را در اختیار کاربران قرار داده ایم تا بعنوان راهنمای موثری برای خرید و همچنین استفاده از محصول، کاربران را یاری نماید.

 نصب و مونتاژ اولیه و تعویض قطعات یدکی تازه  بسیار ساده انجام میشود. از اتصال دسته های صندلی و پمپ هیدرولیکی گرفته  تا مونتاژ و نصب پایه و مکانیزم های نشیمنگاه و پشتی، بصورت گام به گام و مرحله به مرحله در ویدیوهای مربوطه آموزش داده میشود و موجب سهولت در کاربری این محصول میگردد. افزون بر اینها، هر سری از محصولات DXRacer دارای یک پروندۀ راهنما شامل اطلاعات بسیار مفصلی از محصول میباشد که در قالب فایل نوشتاری PDF از وبسایت قابل دانلود است.

 

 

DXRacer در امر طراحی و تولید دارای اعتباری خدشه ناپذیر است، و این اعتبار تنها ناشی از همکاری های متعدد با گروههای شناخته شده و گیمرهای حرفه ای نیست. تخصص این شرکت در دانش طراحی ارگونومیک بسیار حائز اهمیت است. آنها میدانند بدون این ملاحظات ایمنی و سلامتی، نشستن طولانی مدت بر روی یک صندلی تبعاتی دارد که بسیار فراتر از چیزی است که ما تصور میکنیم و قادر به پذیرش آن هستیم.

 

همچنین احاطه بازار توسط صندلی DXRacer نتیجه پیشینه پربار شرکت و کیفیت ساخت این محصول است.  کسب این اعتبار و تجربیات ارزشمند فراوان، DXRacer  را تبدیل به نامی قابل احترام نموده است.

 

اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که نمیتوانید از جلسات طولانی گیم صرف نظر کنید، بهتر است در فکر تهیه یک صندلی ارگونومیک متناسب با سایز و نیازهای خود باشید.

 

البته تهیه یک صندلی DXRacer به معنای تضمین پیشرفت شما در گیم نیست، اما به شما کمک میکند مدت بیشتری را بدون خستگی و آسیبهای جسمانی برای کسب مهارتهای مورد علاقه خود، تمرکز کنید.

 

با جمع‌بندی مطالب فوق و تمام مباحثی که تا کنون در این زمینه به آن پرداخته ایم، به این نتیجه میرسیم که DXRacer بهترین صندلی گیمینگ در سرتاسر جهان است.

 

صندلی DXRacer از مواد فوق العاده با کیفیت و با به کارگیری دانش و روش های بسیار پیشرفته ساخته شده و بسیار بادوام و دارای ماندگاری دراز مدت میباشد.  در عین استحکام وثبات،  نسبتاً سبک بوده و با داشتن ویژگی ها و امکانات متعدد، هر گیمری که ساعات طولانی را در برابر صفحه نمایش خود سپری میکند، نیازمند داشتن آن است.

 

در هر حال اگر شما مصمم هستید تا یک صندلی DXRacer بخرید، باید سریعاً اقدام کنید؛ زیرا DXRacer در بازار به سرعت به فروش میرسد و  برای مدت زیادی در انبارها و فروشگاها باقی نمی ماند.

 

 

کلمات کلیدی