مقالات

بررسی صندلی دی ایکس ریسر F Series بررسی صندلی دی ایکس ریسر F Series on10/10/2016 5:16:24 PM N/A

بررسی صندلی دی ایکس ریسر F Series

صندلی گیمینگ سری F Series دی ایکس ریسر همانطور که از نامش پیداست، برگرفته از نام مسابقات فرمول 1 بوده و حس خوبی در هنگام کاربری به افراد منتقل می کند. دی ایکس ریسر این سری از صندلی گیمینگ را به شکلی توسعه داده تا در کنار ظاهری مسابقه ای و جذاب، کیفیت بالا داشته و بسیار نرم و راحت باشند. همچنین یک واحد هیدرولیک آلمانی جهت انعطاف پذیری بیشتر روی این صندلی ارگونومیک قرار داده شده و به طور کلی بادوام هستند. آنها موجب نخواهند شد تا کاربر در مدت زمان طولانی کاربری حس خستگی یا کوفتگی داشته باشد.

 

حال در این بین مطالعه مقاله بررسی صندلی های ارگونومیک سری Formula دی ایکس ریسر خالی از لطف نخواهد بود و شما با آن بیشتر آشنا خواهد کرد.

دسته های نرم و انعطاف پذیر صندلی گیمینگ

کاربر قادرست دسته های صندلی مخصوص بازی و صندلی کامپیوتر را به شکل عمودی و افقی آن را تغییر دهد.

 

تکیه گاه قابل تنظیم صندلی کامپیوتر  

کاربر می تواند تکیه گاه صندلی مخصوص بازی را تا 135 درجه تغییر زاویه دهد تا در کاربریهای طولانی استراحتی داشته و سپس ادامه به کار دهد. بنابراین می توان حتی روی صندلی خوابید و مدت زمانی استراحت کرد. اگر شما مدت زمان طولانی پس از اجرای بازی خسته شدید قادر هستید در صندلی گیمینگ سری Formula استراحتی داشته و سپس ادامه به بازی دهید.

 

برخلاف صندلی های معمولی کامپیوتر که تکیه گاه غیرقابل تنظیم دارند، سری Formula از صندلی مخصوص بازی منحصربفرد و بسیار انعطاف پذیرست.

ارتفاع قابل تنظیم صندلی مخصوص بازی

صندلی های سری Formula دی ایکس ریسر همچون دیگر صندلی ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارد.

 

چگالی فوم 50 درصدی صندلی مخصوص بازی

اگر شما بیش از 8 ساعت به انجام بازی می پردازید، با چگالی فوم بالای این صندلی دچار کوفتگی نشده و حتی سطح زیرین شما احساس گرمایی منتقل نخواهد کرد. بنابراین هر چند مدتی می توان روی این صندلی ها نشسته و به انجام مدت زمان طولانی بازی پرداخت.

مکانیزم شیب معمولی

این ویژگی موجب خواهد شد تا صندلی ارگونومیک زاویه 12 درجه ای را تغییر زاویه دهد.

پایه های ستاره ای با زیرپایی

شما می توانید مدلی از این صندلی را OH/FE با پایه مشکی/نقره ای یا مشکی OH/FD انتخاب کنید. پایه ستاره ای شکل 360 درجه با چرخ های کاستور پلاستیکی در کنار جایگاه استراحتی برای پا. صندلی های سری F حرکت بی صدایی داشته و برخلاف دیگر صندلی ها که با هر حرکت صدای بسیاری ایجاد می کنند، سری F این گونه نیست.

 

ابعاد صندلی های سری F:

 

مونتاژ

شما می توانید صندلی کامپیوتر سری F را طی 30 دقیقه مونتاژ یا همان راه‌اندازی کنید. البته وجود دفترچه راهنما نقش بسزایی در سرعت بالای مونتاژ شما خواهد داشت. بنابراین در کسری از زمان صندلی سری F می تواند راه‌اندازی شود.

معایب صندلی های سری F

اگر قد و وزن شما بیش از سطح معین شده باشد، قطعا این صندلی ها مناسب نخواهند بود. اگر از دسته افراد بزرگ هستید بهتر است سری R را انتخاب کنید.

مزایای صندلی های سری F

صندلی های گیمینگ سری F شرکت DXRacer با وزن 100 کیلوگرم و قد 175 سانتیمتر سازگاری داشته و چنین افرادی را تحمل خواهد کرد.

بررسی های صندلی ارگونومی سری F

براساس بررسی های انجام گرفته، صندلی ارگونومی سری F بسیار فوق العاده بوده و همیشه در بررسی ها امتیاز بالایی به خود اختصاص می دهد. این نشان می دهد با صندلی های ایده آل و ارگونومیکی رو به رو هستیم که نقصی در آنها یافت نمی شود.

چه کسانی برای صندلی های سری F مناسب هستند؟

این صندلی برای افرادی با قدی بین 140 تا 170 سانتی متر و وزنی کمتر از 100 کیلوگرم مناسب است.

گارانتی

شرکت DXRacer برای قاب فولادی سری  F گارانتی مادام العمری قائل است اما پوشش صندلی شامل گارانتی نمی شود.

قیمت

صندلی های سری F شرکت DXRacer  برای بازی بسیار مناسب هستند زیرا در کنار کیفیت، کاربری لذت بخشی دارند. این صندلی ها با قیمت بین 299 تا 349 دلار به فروش می رسند که بسته به نوع پوشش متفاوت است.                                                                                                                      

کلمات کلیدی
صندلی صندلی گیمینگ صندلی ارگونومیک صندلی دی ایکس ریسر صندلی کامپیوتر صندلی ارگونومی سری F صندلی گیمینگ سری Formula