مقالات

میز گیمینگ میز گیمینگ on7/16/2016 12:36:53 PM N/A

میز گیمینگ

طراحی و ساخت میز گیمینگ به گونه بسیار جذاب و زیبا است که اگر با دقت به آن نگاه کنید متوجه خواهید شد که در ساخت آن از طراحی بسیار دقیق و ظریفی استفاده شده است؛ وجود همین میز گیمینگ باعث شده گیمرها یکی از تجربه های خوب شان را در خلال بازی تجربه کنند. جنس و بدنه میز گیمینگ از فولاد کامل ساخته شده که از استحکام و مقاومت بسیار خوبی برخوردار است.

از سویی شرکت سازنده آن قبل از عرضه به بازار این میز را مورد آزمایشات بسیاری از نظر استحکام قرار داده است.

فردی که برای مدت طولانی پشت میز کامپیوتر یا میز کار خود می  نشیند علاوه بر طبی و استاندارد بودن صندلی گیمینگ لازم است میز نیز از ارگونومی خوبی برخوردار باشد این مسئله دارای اهمیت بسیاری از نظر روانی نیز بر روی فرد دارد چرا که اگر میز و صندلی فرد از لحاظ کیفیت و راحتی در وضعیت مناسبی باشد بنابراین فرد نیز آرامش لازم را در محیط کار خواهد داشت. افراد مختلف می توانند از طریق اهرمی که ارتفاع آن را کم یا زیاد می کند میز را در زوایه مناسبی تنظیم کند.

ارتفاع میز گیمینگ نیز بسته به قد افراد قابل تغییر می باشد و عمدتا بایستی بر روی 170 درجه تنظیم شود، البته بیشتر افراد معمولا با شیب 12 درجه تمایل به کار یا تایپ بر روی میز دارند. معمولا پایه های میز گیمینگ را از آلومینیوم ساخته اند و از اطمینان بالایی در استحکام برخوردار است.

شرکت های تولید کننده این گونه میزها به گونه ای طراحی شده اند که ایمنی و استحکام لازم را داشته باشند، حتی برخی از نقاط میز گیمینگ از جنس چرم ساخته شده تا کاربران به خوبی کیفیت خوبی داشته باشد و از آن لذت ببرند.

میز گیمینگ از پوشش براق و مقاومی برخوردار است و در برابر آب و یا هر چیز دیگر مقاومت خوبی از خود نشان می دهد به همین دلیل اگر آبی بر روی سطح آن ریخته شود میز به خود جذب نمی کند و می توان بالافاصله ان را پاک کرد بدون اینکه اثری از آن باقی بماند. از ویژگی های اضافی این نوع میزها برخورداری از پارچه مستحکم و مقاومی است که در قسمت جولیی میز گیمینگ تعبیه شده و از بالا به پایین کشیده شده است.

رنگ میز گیمینگ در دون رنگ سفید و مشکی هم اکنون در بازار موجود است و  هر فرد با توجه به سلیقه خود می تواند هر رنگی که تمایل داشته باشد را انتخاب کند.

میز گیمینگ گفته می شود برای سلامتی افراد نیز بسیار مفید ارزیابی می شود، طراحی جذاب در کنار ظاهر ارگونومی آن این میز را تبدیل به یکی از میزهایی منحصربفرد ساخته است که افراد را قادر ساخته زاویه مناسبی با آن داشته باشد تا راحتی کاملی در هنگام کاربری داشته باشد.

کل سیستم بدن و نواحی قرارگیری مثل بازوها و ساعد بر روی میز از جایگاه مناسبی برخوردار است تا افراد ساعد دست را بر روی آن جای دهند و احساس خستگی نداشته باشند.

در کل برای خرید میز گیمینگ باید به نمایندگی های مجاز (گارانتی تخت جمشید)این میزها مراجعه شود.

 

کلمات کلیدی