مقالات

پرسش و پاسخ هایی درباره صندلی دی ایکس ریسر پرسش و پاسخ هایی درباره صندلی دی ایکس ریسر on7/16/2016 12:31:15 PM N/A

پرسش و پاسخ هایی درباره صندلی دی ایکس ریسر

گیمرها هنگام خرید صندلی برند دی ایکس ریسر سوالاتی برایشان پیش می اید که پاسخ آن را پیدا نکرده و نمی دانند. در این بین ما بر آن شدیم که این پرسش و پاسخ ها را بیان کرده تا گیمرها و دیگر اقشار خریدار صندلی دی ایکس ریسر(صندلی گیمینگ) ، سوالی در ذهنشان باقی نماند.

چه چیزی موجب شد دی ایکس ریسر برترین برند صندلی گیمینگ محسوب شود؟

براساس همان اصول اساسی صندلی های اتومبیل های ریسینگ، شرکت دی ایکس ریسر نیز در بین صندلی های گیمینگ از برندهای مطرح به شمار رفته که در زمینه کیفیت بی نظیرست.

 

 

 با استفاده از این فناوری پیچیده در ورزش های الکترونیکی E-Sport، دی ایکس ریسر برای تیم های گیمر این مسابقات صندلی های استاندارد گیمینگ طراحی کرده و ارائه می دهد تا در این رقابت ها پیروز میدان باشند. همچنین افرادی که به دنبال آرامش و راحتی در کاربری طولانی هستند، می توانند صندلی و یا صندلی اداری را در خانه های خود به کار گیرند و حس خستگی را هیچ گاه پس از کاربری طولانی نچشند.

 

 

کدام صندلی اداری و یا صندلی مخصوص بازی دی ایکس ریسر برای من مناسب است؟

صندلی های دی ایکس ریسر مدل های مختلفی داشته که هر یک براساس استاندارد خاص خود تولید می شوند. تمامی آنها راحتی و آرامشی در هنگام کاربری طولانی به ارمغان خواهند آورد. دی ایکس ریسر دارای صندلی های سری F، K،R،D و برخی دیگرست که هریک مناسب قد و وزن خاصی بوده و ویژگی های خاصی را شامل می شوند. اگرچه تمامی آنها تفاوت هایی دارند اما انتخاب بین همه این مدل صندلی ها سخت نبوده و کاربران باتوجه به نیاز خود ، می توانند آرامش در نشستنی طولانی کسب کنند. بنابراین Dxracer را می توان باتوجه به محصولات بی نظیرش در دسته برندهای برتر دنیا دانست.

 

 

آیا صندلی گیمینگ و صندلی های دیگر با گارانتی همراه هستند؟

دی ایکس ریسر صندلی های خود را با 2 سال گارانتی تعویض قطعات و گارانتی لایف تایم سازه فولادی  به فروش می رساند.

آیا هنگام خرید ارسال می شود؟      

هنگامی که مشتریان صندلی را خریداری می کنند، محصول از انبار راهی مقصد خواهد شد.

کلمات کلیدی