مقالات

بررسی صندلی سری King شرکت DXRacer بررسی صندلی سری King شرکت DXRacer on7/16/2016 12:30:09 PM N/A

بررسی صندلی سری King شرکت DXRacer

معرفی صندلی ارگونومیک

ما در رویدادهای گیمینگ، مسابقات آنلاین و برخی دیگر شاهد صندلی گیمینگ (صندلی مخصوص بازی ) سطح بالایی هستیم که از کیفیت فوق العاده بهره می برد.

ما در بازار برندهای مختلفی صندلی گیمینگ و صندلی کامپیوتر مختلفی را شاهدیم و آیا برندی وجود دارد  که برتر از برندهای دیگر باشد؟

به نظر می رسد صندلی سری King شرکت DXRacer همان مدلی باشد که به دنبالش هستید.

صندلی چرخدار که در رویدادهای مسابقاتی جهانی از جمله  World Cyber Games 2013و Intel Extreme Masters به کار گرفته شد.

بنابراین اگر شما به دنبال یک صندلی گیمینگ و صندلی ارگونومیک مناسب هستید که راحتی بسیار، ظاهری جذاب و ارگونومی کافی دارد، این صندلی گیمینگ DXRACER متناسب نیازتان خواهد بود.

 

 

مشخصات صندلی چرخدار DXRacer

ما در حال بررسی صندلی گیمینگ سری King هستیم که مدل بالایی در بین محصولات صندلی DXRacer محسوب می شود.

گفتنی است  سری Formula نسبت به سری King ویژگی کمتر و طراحی کلی کوچکتری دارد.

سری King دارای چرخ های قدرتمندیست و طراحی گسترده ای دارد.

 

 

این صندلی اداری قادرست تا وزن 181 کیلوگرمی را تحمل نماید و مقاوم است. همچنین برای گیمرهایی با قدی 1.80 الی 2 متری کافیست و استایل گیمینگ جذابی دارد.

دسته های سری King شرکت DXRacer همچون باقی صندلی های این کمپانی دارای قابلیت کاهش یا افزایش ارتفاع است. همچنین می توان زاویه قسمت تکیه گاه را تغییر داد و زمانی به استراحت پرداخت. به لطف بالشتک های گردن و کمر افراد احساس خستگی در نشستن طولانی نخواهند داشت.

 

 

در کنار پایه 27 اینچی ما شاهد چرم باکیفیت PU وقسمت هیدرولیکی ساخت آلمان هستیم که صندلی اداری سری King را یک محصول عالی نشان می دهد.

برای راحتی بیشتر DXRacerشیب 170 درجه ای به بخش تکیه گاه داده و همچنین شاهد بالشتکی در قسمت گردن و کمر صندلی ارگونومی هستیم که حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد.

 

 

قیمت گذاری صندلی گیمینگ

افراد در حال حاضر می توانند این صندلی را از فروشگاه های مربوطه با قیمت 449 دلار تهیه کنند. قیمتی که برای یک صندلی گیمینگ فوق العاده تعیین شده و هزینه حمل و نقل نیز رایگان است.

ویژگی های صندلی سری King برند DXRacerرا باید صندلی با ارگونومی بالا و باکیفیت دانست که مناسب هر فرد گیمری است.

نگاهی به اطراف بهترین صندلی ارگونومیک

دسته های استوار: این صندلی گیمینگ از دسته هایی با قابلیت تغییر ارتفاع و جهت برخوردارست که می توان آن را به سمت داخل یا خارج هدایت کرد. اتصالات بسیار باکیفیت انجام شده و قادر است مدت ها برای شما کار کند.

صندلی قابل تنظیم: سیستم پنوماتیک احساس کیفیت را به کاربر منتقل می کند. البته ما در گذشته بیان کردیم این سیستم توسط شرکتی آلمانی ساخته شده که حقیقتا عملکردی فوق العاده دارد. بنابراین می توان ماه ها از آن استفاده کرد.

بالشتکی برای کمر وگردن: وجود بالشتک هایی راحت که قابل تنظیم و جابجایی هستند. افراد قادرند با تغییر زاویه بالشتک ها آنها را مناسب با نوع نشستن خود تنظیم کرده و احساس خستگی پس از کاربری طولانی نداشته باشند.

عرض مناسب: افرادی که کمی عریض هستند مشکلی در نشستن برروی صندلی سری King شرکت Dxracer نخواهند داشت به شکلی که می توانند کاربری راحتی همچون باقی افراد داشته باشند. صندلی های سری King نسبت به سری F از پهنای بیشتر و چرخ قدرتمندتری برخوردار هستند.

برداشت اول

ما این صندلی را جایگزین صندلی اداری قدیمی 40 دلاری که در سال 2009 خریداری شده بود کردیم و شاهد ارتقای چشمگیری بودیم. این صندلی حقیقتا حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد و می تواند انتخاب فوق العاده ای برای خرید باشد.

صندلی ارگونومیک از پشتی های عجیب و غریبی برخوردارست که در تجربه اول قطعا برایتان متفاوت است. بالشتک های آن بسیار راحت بوده و احساس خوبی را به افراد انتقال می دهد. اگر شما مایل نیستید از بالشتک استفاده کنید می توانید آنها را حذف کنید.

دسته های قابل تنظیم: ما شخصا طرفدار دسته در صندلی نیستیم زیرا مانع ورود آن به زیر میز شده اما به صورت کلی یک جایگاه راحتی برای دست ها خواهد بود.

دسته های این صندلی را می توان با توجه به ارتفاع میز کامپیوتر خود تنظیم کنید تا موجب ناراحتی برای دستان شما نگردد. البته دسته ها جدا از ارتفاع قابل چرخ و تغییر زاویه نیز هستند بنابراین دسته ها کاملا قابل تنظیم می باشند.

چگونه صندلی  Dxracer پس از دو هفته همچنان احساس خوبی خواهد داشت؟

در 24 ساعت نخست احساس بسیاری خوبی را افراد روی آن خواهند داشت و آن هم به دلیل عدم تجربه چنین صندلی فوق العاده ایست. با این صندلی گیمینگ (صندلی مخصوص بازی) که می تواند هر قسمت را تنظیم کرد هیچ گاه احساس خستگی وجود نخواهد داشت و می توان آن را متناسب با میز کامپیوتر خود تطبیق داد تا کاربری آرامش بخش و راحتی داشت.

با گذشت چند هفته اگرچه صندلی حس همیشگی را خواهد داشت مانند تجربه روز اول نخواهد بود و احساس راحتی به حسی طبیعی برایتان تبدیل خواهد شد.

با مدت زمان طولانی بازی یا انجام هر کار دیگری حس راحتی وجود داشته و احساس خستگی هیچ گاه به سراغتان نخواهد آمد.

بنابراین با تکیه بر این صندلی چرمی آرامش بخش همیشه آسوده و راحت به انجام کار خود بپردازید. دسته های قابل تنظیم نیز از دیگر ویژگی های خوب صندلی سری King بوده که همچون سایربخش های آن با گذشت چند هفته به تجربه طبیعی و خوب تبدیل می‌گردد. بنابراین در صورت عدم مطابقت صندلی با میز کامپیوتر می توانید به تغییر ارتفاع صندلی پرداخته تا احساس نا متوازنی نداشته باشید.

چرخ های این صندلی بزرگ بوده و حتی روی فرش نیز حرکت روانی دارند. بیشتر صندلی های اداری روی فرش حرکت دشواری دارند اما به لطف چرخ های کاستور بزرگ سری King شرکت Dxracer بسیار آسان حرکت می کند. این صندلی در جلسات طولانی بازی هیچ نقصی نخواهد داشت و ما پس از 2.5 ساعت اجرای یکی از بازیها احساس راحت و لذت بخشی روی آن داشتیم.

مزایا صندلی برای بازی

دسته ها: دسته های صندلی سری King قابل تنظیم بوده و افراد قادرند آنها در هر زاویه یا ارتفاعی متناسب با نیاز خود تنظیم کنند. بنابراین دست های کاربران هیچ گاه در حالت خسته کننده ای قرار نخواهد گرفت.

احساس راحتی در درازمدت: ما با گذشت 6-8 ساعت از بازی هیچ احساس خستگی یا کوفتگی نداشتیم و احساس راحتی به خوبی حس می‌شد.

تنظیم بخش مرکزی: شما می توانید این صندلی را در زاویه 170 درجه تنظیم کنید تا به خوبی فیلمی تماشا کرده و لذت ببرید. همچنین با تغییر جهت دسته ها  فضای بازتری نصیب افراد می شود.

 

 

چرمی با کیفیت: حتی اگر گزینه چرم سفید این صندلی را انتخاب کنید می توان همیشه آن را تمیز نگه داشت. به لطف کیفیت بالای چرم این صندلی هر کثیفی برروی آن به آسانی پاک می شود.

معایب

قیمت: با هزینه 449 دلاری می توان یک کارت گرافیک GTX 970 انویدیا را خریداری کرد که یکی از قدرتمندترین کارت های بازار محسوب می شود. 

نتیجه گیری

شما با دریافت مبلغ مورد اشاره صندلی بسیار راحتی را دریافت می کنید که نسبت به رقبا برتر است .توانایی انجام تنظیماتی باورنکردنی این صندلی را به یک محصول فوق العاده تبدیل می کند. اگر شما در زمینه بودجه محدودیتی نداشته و به دنبال صندلی گیمینگ مناسب هستید، سری King شرکتDxracer همان مورد مناسب است.  حقیقتا می توان بیان کرد این صندلی بهتر از هر صندلی اداریست که تاکنون از آن استفاده کردید.

کلمات کلیدی