مقالات

آیا DXRacer بهترین صندلی گیمینگ است؟ آیا DXRacer بهترین صندلی گیمینگ است؟ on7/16/2016 12:28:16 PM N/A

آیا DXRacer بهترین صندلی گیمینگ است؟

شرکت DXRacer در تولید صندلی های گیمینگ دستی توانا داشته و آوازه آن نیز بسیار است. حال در این بین می خواهیم به بررسی صندلی این کمپانی مطرح بپردازیم تا مشخص شود آیا واقعا بهترین صندلی گیمینگ را داراست یا خیر.

ما نخستین بار در سال 2008 طی مسابقات World Cyber Games با صندلی های گیمینگ DXRacer آشنا شدیم و در این بین تصمیم گرفتیم تا یک نمونه از صندلی های گیمینگ این شرکت را تهیه نماییم. در حقیقت می توان صندلی DXRacer را بهتر از هر صندلی اداری ارزان قیمت 80 دلاری دانست.

 DXRacer سال 2012 اسپانسر fnatic بوده و ما نیز یک بار دیگر با آن ملاقات داشتیم. اما باید بررسی کرد تا مشخص شود آیا حقیقتا  DXRacer  به تولید بهترین صندلی های گیمینگ می‌پردازد یا تنها تبلیغی بیش نیست. البته شرکت های دیگری چون AKRacing نیز وجود داشته که فعالیتش تولید صندلی های گیمینگ است و می توان آن شرکت را نیز جز بهترین‌ها محسوب کرد.

 • چرا ما صندلی DXRacer را برگزیدیم؟

اگر شما صندلی ارگونومیک DXRacer را با برندهای دیگر مقایسه کنید به کیفیت بالای آن پی خواهید برد. از همین رو ما نیز ترجیح دادیم صندلی برند DXRacer را انتخاب کرده و مورد بررسی قرار دهیم.

صندلی های این کمپانی از کیفیت چرم و پارچه بالایی برخوردارند که سطح راحتی بسیاری خواهند داشت. همچنین با انتخاب صندلی چرمی DXRacer احساس خواهید کرد هوایی در فضای درونی آن در گردش است. این امر موجب خواهد شد تا افراد پس از نشستن طولانی حس گرما نداشته و حالت متعادلی را داشته باشند.

در حقیقت کیفیت بالای مواد ساخت صندلی های DXRacer آنها را جز برترین ها قرار داده است.

 

 

در نهایت کاربری راحت و آرامش بخش صندلی ارگونومیک DXRacer نظر ما را به خود جلب کرد. ما نیز مدل مشکی ساده اما با طراحی گیمینگ آن را انتخاب کردیم تا جدا از آرامش کاربری در زمینه ظاهر نیز لذت ببریم.

از همین رو تصمیم گرفتیم تا مدل FD01/N سری Formula را انتخاب کنیم این مدل دارای پوشش پارچه ای مشکی است که لوگوی DXRacer در جای جای آن به چشم می خورد و طراحی اسپرت دارد.

 

 

 

  DXRacer ویژگی های فنی:

در بررسی های انجام گرفته باید بیان کرد که صندلی DXRacer از کیفیت ساخت بالایی برخوردارست. شما با مشاهده و بررسی صندلی این برند متوجه کیفیت آن خواهید شد و می توان چندین سال به استفاده از آن پرداخت. در حقیقت فناوری هیدرولیکی به کار گرفته شده در صندلی DXRacer  به لطف مهندسان آلمانی انجام گرفته و دارای بالاترین کیفیت استاندارد هستند. گذشته از آن صندلی DXRacer سخت‌ترین تست های TÜV را با موفقیت گذارند.

اشاره‌ای به مشخصات صندلی :

 • سری Formula مدل OH/FD01/N
 • پوشش پارچه‌ای باکیفیت
 • بالابر هیدرولیکی آلمانی
 • دسته های قابل تنظیم
 • تاب دهنده 12 درجه ای
 • بالشت کمر و سر
 • قابALU با مقاومت بالا
 • قابلیت چرخش 170 درجه
 • حداکثر وزن 400 پوند
 • حداکثر حجم 5.11 اینچ
 • حداقل حجم 5.7 اینچ
 • ابعاد 20.71*20.47 میلیمتری
 • دو سال گارانتی
 • بازگشایی و راه‌اندازی صندلی گیمینگ DXRacer

جعبه صندلی گیمینگ DXRacer کمی سنگین و بزرگ است. البته هرچه محصول کیفیت بیشتری داشته باشد، قطعا وزن بالایی خواهد داشت. بنابراین وزن بالای جعبه صندلی گیمینگ DXRacer یک پوینت مثبت است.

جعبه شامل 4 بخش مهم از قبیل: پایه، فنر گازی، صندلی و دسته‌هاست. مجموعه دفترچه راهنما نیز جهت مونتاژ دستی در بسته موجود است. افراد بایستی تمامی دفترچه را به خوبی مطالعه نمایند تا بتوانند صندلی را به درستی مونتاژ کنند. زمانی که شما بسته صندلی گیمینگ DXRacer را بازگشایی می کنید احساس خوبی خواهید داشت.

خلاصه آن که ما موفق شدیم طی 30 دقیقه صندلی گیمینگ DXRacer را بسته بندی کنیم. البته ما فرآیند مونتاژ را با عجله انجام ندادیم بنابراین می تواند در مدت زمان کمتری صورت گیرد. همچنین کار به آسانی انجام گرفت و به لطف دفترچه های راهنما مانعی پیش نیامد.

 • قابلیت تنظیم فضا به صورت نامحدود

صندلی DXRacer انعطاف پذیری بالایی دارد. ابعاد و ساختار صندلی بسیار مناسب بوده و افراد احساس ارگونمیکی و راحتی روی آن خواهند داشت. علاوه بر قابلیت تنظیمات ارتفاع نشیمن گاه و دسته ها افراد می توانند تکیه گاه این صندلی را تغییر جهت دهند.

 به گفته کمپانی صندلی مورد اشاره قادرست تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل نماید و چنین ظرفیتی بسیار مناسب است. با این تفاسیر صندلی DXRacer را باید محصولی کاملا بی نقص تلقی کرد.

 • نتیجه گیری بررسی صندلیDXRacer

اگر بخواهیم صندلی DXRacer را در یک کلمه توصیف کنیم باید آن را بهترین دانست. صندلی بسیار جذاب که در هر نقطه بررسی آن نقصی مشاهده نمی کنید و از نظر  کیفیت درجه بالایی دارد و یک صندلی ارگونومیک می باشد. ما نمی خواهیم در وب سایت تخت جمشید تنها به تبلیغ این صندلی بپردازیم و هرچه که گفته می شود حقیقتی بیش نیست. اگر شما به دنبال صندلی گیمینگ مناسب هستید حتما به سمت DXRacer بروید.

صندلی گیمینگ راحت و با ارگونومیک بالا

صندلی با استانداردهای کیفیتی بالا

صندلی گیمینگی که به فکر سلامتی شماست

البته تمامی این قابلیت ها را نمی توان در یک صندلی ارزان قیمت یافت و DXRacer نیز در این زمینه مستثنی نیست.

 • گذشت 1.5 سال پس از بررسی اولیه

با گذشت چند سال از خرید ما، شاهد برندهای مختلفی از جمله AKRacing یا NeedForSeat بودیم اما هیچ یک به برتری DXRacer نمی رسند. این صندلی که مدل 2014 بوده همچنان می تواند با قابلیت ها و ویژگی های خوب خود یکی از بهترین ها بین برندهای مختلف دیگر باشد و رضایت کاربران را جلب نماید. البته نمی تواند برندهای AKRacing یا NeedForSeat نامناسب دانست اما اگر انتخابی بین سه برند مورد اشاره وجود داشته باشد قطعا DXRacer بهترینست.

کلمات کلیدی