مقالات

بررسی میزگیمینگ GD/1000/NR بررسی میزگیمینگ GD/1000/NR on7/16/2016 12:25:23 PM N/A

بررسی میزگیمینگ GD/1000/NR

اگر شما یک گیمر هاردکور یا سخت هستید قطعا بایستی در اتاقتان لوازم جانبی و محصولات گیمینگ متنوعی را شاهد بود. حال در این بین شرکت dxracer برای این دست از افراد میزگیمینگی (میز ارگونومیک ) را طراحی نموده که تجربه لذت بخشی از بازی را برای گیمرها فراهم می آورد. کمپانی این میز کامپیوتر را در سایز بزرگ و جاداری طراحی کرده تا افراد بتوانند لوازم گیمینگ موردنظرشان را آسان روی آن جای دهند. این میز حرفه ای را گیمرها می توانند به صورت آنلاین از وب سایت رسمی dxracer خریداری کنند.

در زمینه حمل و نقل نیز افراد پس از سفارش طی 3 الی 4 روز از طریق FedEx دریافت خواهند کرد. قیمت میز گیمینگ تنها 369 دلار بوده و وزنش به 31 کیلوگرم می رسد. راه‌اندازی میز ارگونومیک حرفه ای نیز آسان بوده و ظرف چند دقیقه افراد می تواند براساس راهنمای همراه آن را مونتاژ کنند. این میز گیمینگ برای گیمرهای هاردکور یا همان سخت، پیشنهاد می شود و می توانند بوسیله آن تجربه بی نظیری از بازیها داشت.

ویژگی های میز گیمرها :

در نگاه اول میز گیمینگ dxracer بسیار جذاب است. اگر خوب به میز حرفه ای دقت کنید متوجه خواهید شد که در ساخت آن از طراحی دقیق و محتاطانه ای بهره گرفته شده است. بنابراین با چنین میزی کاربران گیمر می توانند بهترین تجربه را داشته باشند. dxracer اسکلت میز را از فولاد کامل ساخته تا استحکام بالایی را دارا بوده و بهترین تجربه کاربری برای افراد به ارمغان آورد. کمپانی سازنده برای اطمینان از کیفیت این میز آن را در 72 آزمایش مختلف کیفیت مورد تست قرار داد.

اگر شما به مدت 8 ساعت در روز پشت میز کامپیوتر می نشینید بایستی میز شما از ارگونومی بالایی برخوردار باشد و این مسئله اهمیت بسیاری دارد. این میز dxracer از ارگونومی بالایی برخوردار بوده به شکلی که افراد می توانند از طریق اهرمی ارتفاع آن را کم یا زیاد کرده و میز را در زاویه مناسبی تنظیم نمایند.

ارتفاع میز به قد خود افراد بستگی داشته و زاویه نیز عمدتا بایستی روی 170 درجه تنظیم شود. بیشتر افراد با شیب 12 درجه به تایپ کردن می پردازند که میز در کنار زیرپایی از طراحی اسپرتی برخوردارست.

dxracer پایه های میز حرفه ای گیمینگ را از آلومینیوم تولید می کند تا اطمینان بالایی در استحکام داشته باشد. کمپانی مذکور میز را براساس تحقیقات و بررسی های مختلفی طراحی می کند تا هیچ آسیبی به ستون فقرات کاربران نرسید و تجربه سالمی از میز گیمینگ dxracer داشته باشند. این میز کامپیوتر از مواد اولیه باکیفیتی ساخته شده و به پایه ABS مجهزست تا در روی زمین حرکت نکرده و ایمنی و استحکام لازم را دارا باشد. dxracer در برخی نقاط میز از جنس چرم استفاده نمود تا کاربران کیفیت را حس کرده و از آن لذت ببرند.

پوشش میز براق و مقاوم بوده و در برابر آب و هرچیز دیگری مقاومت بالایی دارد. بنابراین در صورت ریخته شدن آب برروی سطح آن هیچ آسیبی به میز وارد نخواهد شد. از دیگر ویژگی های اضافی پارچه مستحکم و مقاومی بوده که در قسمت جلوی میز نصب شده و از بالا به پایین کشیده می شود. افراد می توانند میز گیمینگ dxracer در رنگ های مشکی و سفید سفارش دهند و این موضوع به سلیقه هر فردی بستگی دارد.

مزیت میز ارگونومیک گیمینگ

میز گیمینگ dxracer با طراحی ارگونومیک خود برای سلامتی افراد بسیار مفید خواهد بود. طرح جذاب در کنار ارگونومی می تواند آن را به یک میز بی نقص تبدیل کند. افراد قادرند این میزان در زاویه مناسب خود تنظیم کنند تا راحتی کاملی در هنگام کاربری داشته باشند. وجود 10 نوع زاویه مختلف که برای حالت ارگونومی طراحی شده است.

برای کسانی که مدت زمان طولانی پشت میز می نشینند جایگاه ساعدی طراحی شده تا افراد ساعد دست را روی آن جای دهند و احساس خستگی نداشته باشند. پایه هایی با طرح دو مثلث می‌تواند استحکام بسیاری به میز داده تا وزن بالایی را تحمل نماید. این میزان قادرست تا وزن 50 کیلوگرم را تحمل کرده و چنین میزان وزنی بسیار قابل قبولست و کمتر میزی به استحکام آن خواهد رسید.

وجود دو دایره بزرگ در قسمت انتهای میز برای جمع‌آوری کابل ها نقش مفیدی ایفا می کند. وجود پایه های مستحکم جهت تحمل وزن بالا و استقامت بالا یکی از امتیازات مثبت میز گیمینگ dxracer است. البته کمپانی دربرخی قسمت ها از چوب طبیعی بهره گرفته و در کنار آن قاب فولادی نیز به کارگرفته تا در مجموع میزی کامل و با ارگونومی بسیار به گیمرها ارائه دهد تا لذت فراوانی هنگام کاربری ببرند.

 

کلمات کلیدی